Kancelaria zapewnia pomoc prawną wszystkim tym, którzy potrzebują specjalistycznej i rzetelnej pomocy prawnej. Kancelaria udziela usług we wszystkich dziedzinach prawa ze szczególnym uwzględniłem spraw z zakresu szeroko pojmowanego prawa karnego. Adresatami usług są zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze.

 


 

Adwokat Michał Wodzisz umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów prawnych zdobywał już podczas studiów, w czasie których poza wiedzą teoretyczną zdobywał również praktyczne doświadczenia, zarówno w organach ścigania jak również w kancelariach adwokackich.

 


 

Wszechstronna wiedza, zaangażowanie, rzetelność oraz doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych, gwarantują profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych usług na rzecz każdego Klienta, zapewniając jednocześnie indywidualne podejście do każdej sprawy. Z uwagi na charakter prowadzonych spraw przez kancelarię, troska o zapewnienie Klientowi dyskrecji i zrozumienia problemu w indywidualnej sprawie, stanowi priorytet w zakresie udzielanej pomocy prawnej, który jest objęty bezwzględną tajemnicą adwokacką.